اپلیکیشن مارکت‌پلاست

اپلیکیشن مارکت‌پلاست

با اپلیکیشن مارکت پلاست تجربه خرید سریع تری داشته باشید. همچنین از جدیدترین تخفیف ها و اخبار ویژه در سریع ترین زمان ممکن مطلع شوید. کافی است یکبار برنامه را نصب کرده و به حساب کاربری وارد شوید تا برنامه برای همیشه با یک کلیک، آماده به کار برای سفارش گیری باشد.

برای دانلود مستقیم اپلیکیشن اندروید مارکت پلاست اینجا کلیک کنید.

یا از طریق کافه بازار، مایکت و گوگل پلی دریافت کنید.

 

 

کاربران گوشی های اپل و ios می توانند بعد از ورود به صفحه سایت از سایت نسخه webview یا shortcut تهیه کنند و از مارکت پلاست مانند یک اپلیکیشن استفاده کنند.

راهنمای تصویری کاربران ios و گوشی های اپل برای دریافت نسخه اپلیکیشنی از مارکت پلاست:

کاربران آیفون و آیپد هم می توانند برای افزودن میانبر سایت در آیفون ابتدا وارد Safari شوند. سپس باید وارد سایت مورد نظر شوید. حال در پایین صفحه، روی آیکن Share تپ کنید. در منوی باز شده گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.

اکنون یک نام برای سایت و صفحه مورد نظر خود انتخاب کنید. شورتکات به این نام نمایش داده می شود. پس از آن روی آیکن Add در بالای صفحه تپ کنید. با این کار شورتکات از سایت در هوم اسکرین شما ایجاد می شود. این میانبر ظاهری شبیه برنامه دارد و با اسمی که انتخاب کرده اید نمایش داده می شود. با باز کردن آن، وارد سایت مورد نظر در Safari می شوید.

اما در آیپد Add to Home Screen کجاست؟ در آیپد هم روش مشابهی را در پیش دارید. با این تفاوت که آیکن Share این بار در بالای صفحه وجود دارد. سایر مراحل مشابه آیفون می باشد.